התקנת גגות רעפים

קיומם של גגות רעפים בישראל איננו תופעה חדשה. למעשה, לאנשים שסבורים שגגות רעפים הגיעו ארצה רק בעשרות השנים האחרונות צפויה הפתעה.

ממצאים ארכיאולוגים מעניינים מצאו סימוכין לכך שהיו קיימים רעפים כבר בישראל הקדומה, עוד לפני יותר מאלף וחמש מאות שנים.

אופנה חדשה ישנה

ראינו, אם כן, שהתקנת גג רעפים בישראל איננה תופעה חדשה. למעשה, גם אין מדובר באופנה חולפת. אחרי הכל, מאז החזירו העולים של לפני הקמת המדינה את גגות הרעפים לאופנה, לא ניכרת דעיכה בפופולאריות שלהם. באמצעות התקנה של גגות רעפים איכותיים משיגים כמה מטרות:

  • עיצוב חיצוני משופר – בין אם מדובר בבית פרטי, במבנה תעשייתי, או במבנה בן כמה קומות, השימוש ברעפים מקנה לכל מבנה עיצוב מיוחד מאין כמוהו.
  • הגנה מפני איתני הטבע – לא לחינם מקובל השימוש ברעפים בכל העולם כבר אלפי שנים. הניסיון המצטבר הראה שרעפים איכותיים, שמשתלבים זה על גבי זה בצורה הנכונה, משלבים עמידות וחוזק שאין כדוגמתם. בישראל ניתן לראות את הדבר באמצעות הגנה מצוינת מפני חום השמש, הקרינה והלחות הכבדה שבאזורי החוף. באזורים גבוהים כמו ירושלים ורמת הגולן, ניתן לראות את הצד השני של עמידות הרעפים כאשר הם מספקים הגנה מושלמת מפני גשם זלעפות, רוח ושלג.

התקנת גגות וגגונים מקצועית

כאשר מדובר על התקנת גגות רעפים מקצועית, תמיד עדיף לפנות לאנשי המקצוע שיכולים להוכיח אמינות, ניסיון ואיכות. את המתקין האיכותי אפשר לזהות באמצעות כמה תכונות מצטברות:

  • פרויקטים קודמים – מתקיני גגות מקצועיים מתהדרים בביצוע מוכח של פרויקטים קודמים, בסדרי גודל שונים.
  • אמינות – מתקיני גגות או גגונים איכותיים נהנים מאמינות גבוה שמתבטאת ביכולת למסור לכל דורש המלצות מלקוחות מרוצים.
  • זמינות – מתיקנים איכותיים ערוכים לתת שירות גם באופן מהיר ודחוף.
  • אחריות – מתקינים אמינים מספקים לא רק תוצאות טובות אלא גם אחריות על טיב הביצוע.