להשיג את המראה הנכון עם התקנת גגות רעפים

בין אם מדובר על בית פרטי או חד קומתי ובין אם מדובר על בניין רב קומות, לגג ישנה חשיבות ראשונה במעלה.

גג בעל עיצוב יפה ואטימות מושלמת הוא חיוני לשמירה על איכות חיים גבוהה וכן גם בשמירה על המבנה מפני נזקים של נזילת מים וחדירת לחות.

אחד מסוגי הגגות הפופולריים בישראל מאז ומעולם היו גגות הרעפים. גגות אלה הם פשוט מושלמים גם מהטעמים של עיצוב ומראה וגם מהטעם של עמידות ואיטום מושלמים.

שוברים את המסגרת

כאשר מדובר התקנת גגות רעפים מדובר על פתרון עיצובי מצוין ששובר את המסגרת השגרתית גם כאשר מדובר על מבנה שגרתי למדי, שמוקם בתקציב שפוי או אפילו כזה שמוקדם בתקציב מוגבל.

למעשה, מדובר על אחד האמצעים הזולים ביותר והמשתלמים ביותר להשגת אפקט יוקרתי ומיוחד כמעט לכל כיס.

כך, אין צורך בהכרח להשקיע הון עתק ביצירת אלמנטים ארכיטקטוניים כאלה או אחרים בכדי לקבל מראה של עיצוב מיוחד ומעניין. במקרה זה, הרעפים פשוט עושים את העבודה.
בנקודה זו יש לציין שגגות רעפים יכולים לשפר את המראה של מבנים הבנויים בצורה סטנדרטית, אבל הם בהחלט מתאימים כמו כפפה ליד גם במבנים יוקרתיים באופן מיוחד.

למעשה, גם באחוזות ובבתי היוקרה המרשימים ביותר בישראל נוהגים להשיג מראה מיוחד באמצעות שימוש ברעפים מעוצבים.

יתרונות הרעפים

לא לחינם נחשבים הרעפים לאחד מחומרי החיפוי המובלים ביותר בעולם. צרות ההנחה שלהם, אחד על גבי השני, יכולים להבטיח יתרונות מכמה סוגים – גם עמידות, גם תחזוקה קלה וגם יופי מרהיב.
• עמידות גבוה גם במזג אוויר קשה – הרעפים מגלים עמידות מצוינת בפני רוחות, גשם, שלג וברד מצד אחד וגם מפני חום השמש של הקיץ הישראלי.
• לבד מהעמידות בפני מזג האוויר, הרעפים גם נוחים מאוד לתחזוקה ולתיקונים. בשל העבודה שהגג בנוי מרעפים המונחים במשולב, קל מאוד לתקן נזקים נקודתיים באמצעות החלפה של הכמות הנדרשת.
• עיצוב מרהיב – רעפים מגיעים בצורות גדלים ועיצובים שונים. באמצעות השימוש בהם, ניתן להשיג אפקט ייחודי לכל מבנה ומבנה שבו הם משמשים לחיפוי.

 

קראו עוד על תיקון גגונים