תיקון גגות רעפים במרכז

קירוי גגות מבוצע מזה אלפי שנים ובד"כ הקירוי המקובל הוא שטוח או בשיפוע. כאשר מבצעים קירוי משופע לגג, נוטים להשתמש באריחים.

מעבר למראה הנעים לעיין של גגות רעפים, השימוש בהם נפוץ בכל הארץ ומטרתו היא למנוע מהגשם לחדור לתוך הבית. רעפים מיוצרים בד"כ מחימר או מצפחה ובארץ משתמשים ברעפי חרס או בטון. כיום גם ניתן למצוא גגות רעפים מפלסטיק ובטון.

גג רעפים הוא גג לשנים רבות, כאשר הוא מתוחזק כמו שצריך. אין זה משנה אם אתם מתגוררים בצפון, שם מזג האוויר נוטה לקיצוניות, יותר מאשר בתל-אביב, רמת גן, הרצליה, או גבעתיים התקנה ואחזקה של גג הרעפים שלכם, תיעשה באותה הדרך ובאותה הרצינות. אז בוא נגיד שאתה מתגורר באיזור המרכז, בין ראשל"צ לכפר סבא – איך תוכל לדעת מי איש המקצוע הראוי להתקנה או לתיקון של גג הרעפים בביתך?

אתה זקוק לגגן

כן, כך מכונה המקצוע של מי שמתקין גגות רעפים. הבחירה היא חשובה גם כלכלית וגם אופרטיבית והגגן חייב להיות בעל ידע ונסיון רב, כדי להתמודד עם כל תיקון של סדק או החלפה של רעף, כדי שלא תצטרכו לחפש אותו שוב, אחרי הגשם הראשון. לא, אין בי"ס לגגנים, כך גם תיקון גגות בתל אביב, גם תיקון גגות בהרצליה ואפילו במקרה של תיקון גגות ברעננה, מי שיתקן לכם את הגג, יהיה מישהו שבני משפחתו עסקו בדיוק באותו מקצוע. זו מומחיות העוברת במשפחה או שנלמדה מבעל מקצוע מיומן.

התקנת גג רעפים היא התקנה ראשונה ולא זולה, אך הגג מחזיק לשנים רבות מאוד מבלי שצריך לזפת את הגג, כפי שמבצעים בד"כ בכל שנה בגגות הבנינים המקורים בטון. התקלות שעלולות לפקוד אותו, קשורות למזג האוויר, או לשחיקה עד כדי סדק ושבר. באיזורים שאינם במרכז הארץ, שבהם יש מזג אוויר קשה יותר, יכול רעף אחד לקבל מכה מעץ שנופל או אפילו ממשבי רוח חזקים מאוד, אשר יחלישו את המגע של הרעף עם קורת העץ וכתוצאה מכך, הוא יתרופף. תיקון גגות בכפר סבא או תיקון גגות ברמת גן הוא דומה, ונעשה לעתים קרובות אחרי שינויי מזג אוויר קיצוניים שפוגעים ברעפים.

גגן מיומן יודע לבצע את הבדיקה הנדרשת בקפידה ולהחליט על דרך העבודה המתאימה ביותר. יכול להיות שיהיה צורך לאטום סדק וזה הכל. רעפים שנשברים מסיבה כזו אחרת יוחלפו בחדשים, במידה וניתן יהיה למצוא רעף בעל מראה ואיכות דומים לקיים. במקרים שבהם אין בנמצא רעף להחלפה, יציע הגגן להוציא רעף קיים, אשר מוסווה במיקומו על הגג וויתור עליו אינו פוגם במראה או ביעילות האיטום של הגג.

אם אתם זקוקים לשירותי תיקון גגות רעפים במרכז, אל תדחו את הפנייה לגגן, כאשר ישנו רעף או רעפים שברור לכם שהם שחוקים, סדוקים או שבורים. הדחייה רק תחמיר את המצב וחבל. למרות שגגנים אינם נמצאים בשכיחות כפי שאפשר למצוא ספרים, אך מומלץ כי תוודאו היטב שהאיש שמעיד על עצמו כמומחה בתחום, יהיה בעל המלצות על עבודות נוספות שביצע.

מחפשים איש מקצוע שיעשה לכם תיקון גגות בתל אביב או תיקון גגות באזור המרכז, השפלה או השרון? התקשרו עכשיו 1-700-505-400. אנו עושים תיקון גגות במודיעין, תיקון גגות בשוהם, תיקון גגות בקרית אונו, תיקון גגות ביהוד ובכל אזור המרכז.