פרגולות עץ

פרגולות עץ הפכו בשנים האחרונות לפריט חובה בכל גינה או גג. הבחירה בפרגולות עץ לצורך בניה של פינת ישיבה וצל היא בחירה במראה טבעי וחם שיוצר אווירה חמה ובייתית.

כאשר מעצבים פינת ישיבה באויר הפתוח שממקומת בגינה או בגג יש ליצור מראה הרמוני של פרחים ועצים שמשולבים עם עץ ברהיטים ובפרגולה. זאת אחת הסיבות לבחור בפרגולות עץ.

פרגולות עץ שומרות על המראה הטבעי של כל פינת ישיבה ומשתלבות נהדר עם צמחיה.

איפה קונים פרגולות עץ?

ישנם מקומות רבים בהם ניתן לרכוש פרגולות עץ. גם בחנויות כלבו לבית ניתן לקנות פרגולות אך יש הבדל גדול מאוד בין פרגולה מסחרית שמיוצרת בפס יצור לבין אומן עץ ונגר מוסמך שבונה פרגולות מעץ. פרגולות עץ שנבנות על ידי נגר שמומחה בעבודות מעץ תמיד יהיו בנויות מחומרים טבעיים ומחומרי גלם אייכותיים יותר. ישנם סוגי עץ שונים מהם ניתן לבנות פרגולות בינהם אלון ואורן בעוד שפרגולות שימכרו בחנויות גדולות יכולות להיות עשויות מעץ מעובד או סינטטי ותערובות של חומרים. מעבר למראה האסטטי שהוא שונה לחלוטין יש הבדל גדול באריכות הימים שתחזיק פרגולה שעשוייה מחומרי גלם טבעיים לבין פרגולה שעשויה מחומרים סינטטים. כאשר מסתכלים על פרגולות עץ שהם פרי יצירתו של אדם שמתמחה בעבודות עץ ניתן לראות את האהבה לעץ בבניה. ההבדלים יהיו ניכרים בפרטים הקטנים שקשורים לגימורים ועיצוב.

התקנה

כאשר מתקינים פרגולות עץ חשוב שמתקין הפרגולה יהיה גם הבן אדם שבנה אותה או החברה ממנה היא מוזמנת. הסיבה לכך שאין מישהו שמכיר טוב יותר את המוצר מהחברה עצמה או הנגר שבנה אותו. כאשר מתקינים פרגולות מעץ צריך לקחת בחשבון את תנאי הסביבה והשטח בו הפרגולה מותקנת. תנאי אקלים שונים וסוגי אדמה שונים שישפיעו על דרך ההתקנה של המוצר. במידה וניתקלתם במצב בו אין התייחסות ספציפית לגינה שלכם ולתנאים בה ראו זאת כסיבה להדליק נורה אדומה. מתקין פרגולות מקצועי ידע לקחת בחשבון את כל הפרטים הסביבתיים על מנת שהתקנה תתבצע על הצד הטוב ביותר.

ברגע שתבחרו בחברה אמינה ומקצועית ובמתקין טוב תוכלו להנות שנים מהפרגולה אותה בחרתם. פרגולות מעץ אינן מוצר שקונים כל יום לכן חשוב לבחור באייכות שבוחרים אותו. בחירה במוצר לא איכותי תגרום לכם להוציא יותר כסף בסוף על החלפה ותיקונים ובנוסף תגזול לכם זמן יקר. לאחר התקנת הפרגולה כל מה שנשאר זה להתחיל להנות ממנה ומצילה.