פרגולות מעץ

איך שומרים על פרגולה מפני בלאי ומזג האוויר

אחד האלמנטים בולטים ביותר בכל גינה ואלו שקובעים במידה רבה את האופי והסגנון שלה הוא הפרגולה. פרגולה העשויה מעץ משווה מראה רומנטי וכפרי והיא משתלבת טוב יותר בנוף הירוק סביבה.

פרגולות העשויות אלומיניום לעומת זאת, הן קלות יותר לבנייה סטנדרטית ותחזוקה ועמידות יותר בפני רוב פגעי מזג האוויר. הישיבה בפרגולה היא חוויה נעימה גם במזג אוויר גשום כאשר הפרגולה מחופה מכל צדדיה, וגם במזג אוויר שמשי ביותר כאשר היא מציעה מרחב מוצל ליהנות בו מיופי הגינה.

פרגולות מעץ: מדריך למשתמש

אמנם פרגולות מעץ הן יפות למראה ומשתלבות טוב יותר בנוף הגינה, במיוחד אם משלבים אותן עם צמחים מטפסים או אדניות תלויות, אך פרגולות עץ דורשות גם טיפול ותחזוקה מתמידים. פרגולות מעץ עשויות לרוב מחומרי גלם שעברו עיבוד ראשוני על מנת לגרום לו להיות עמיד יותר בפני שינויי מזג אוויר, כאשר לפעמים צבע העץ מקבל גוון ירקרק בשל כך.

פרגולות מעץ בארץ לרוב עשויות מסוגי עץ רכים ולכן על מנת להגן עליו מפני בלאי מואץ, יש לכסות אותו אחת למספר שנים בצבע מיוחד. פרגולות מעץ, בדומה לתוצרי עץ אחרים כגון דקים, יש להכין לקראת הצביעה על ידי ניקוי מלכלוך וחומרים מיותרים, הסרת שאריות צבע וליטוש. פרגולות מעץ לרוב דורשות טיפול מינימלי לשם תחזוקה, אלא אם כן מדובר בתופעה חריגה המחייבת טיפול מיוחד, כגון פגיעה של טרמיטים.

ארי קבלנים: מומחים לפרגולות

בכל הקשור לתכנון, בנייה או תחזוקה נכונה של פרגולת כדאי להיעזר בשירותיהם של מומחים. ארי קבלנים היא חברה וותיקה עם ניסיון רב והמלצות רבות מפי לקוחות מרוצים, בכל הקשור אל עבודות עץ ובניית פרגולות, שתוכל לסייע לכם לתכנן את הפרגולה המתאימה לכם ביותר גם מבחינת הגודל, העיצוב והמבנה והחומרים מהם כדאי לבנות אותה.
לקוחות הפונים לחברת ארי קבלנים יכולים לבחור בין ייעוץ בנושא פרגולות סטנדרטיות לבין פרגולות בהתאמה אישית ביותר לצרכי הלקוח. נציגי החברה ישמחו לעמוד לשירותכם בכל שאלה בנושא.

עם סניפים בת"א, רמת גן, השרון וראשון-לציון, ארי קבלנים מהווים מוקד נוח ונגיש להתייעצות, תמיכה ובנייה עצמה. תוכלו אף ליצור קשר עם החברה באמצעות האינטרנט, דרך אתר האינטרנט הראשי של החברה, ואנשיה יצרו עמכם קשר בהקדם האפשרי. אלפי לקוחות שבעי רצון כבר מעידים על עבודה אמינה, איכותית ומקצועית, ואת דעתם תוכלו למצוא גם כן באתר החברה. אין זה מפתיע, בהתחשב בעובדה שלמנהלי החברה יש ותק של למעלה מ-30 שנה.