עבודות עץ

דוגמאות לעבודות עץ

עץ נחשב לאחד מחומרי הגלם האיכותיים, השמרניים והרומנטיים ביותר לצורך עיצוב הבית, מבפנים כמו גם מבחוץ. לא לחינם מי שמעוניין בנופש רומנטי מחפש צימר העשוי עץ, או לכל הפחות מכיל בתוכו רצפת פרקט אם לא חיפוי מלא פנימי מעץ, על מנת ליהנות מתחושת החמימות שחומר גלם זה יוצר בסביבתו.

לעומת חומרים רבים אחרים אליהם אנו רגילים מהסביבה המיידית שלנו בחיי היומיום כגון מוצרי פלסטיק, בטון, ברזל, אלומיניום זכוכית או סיליקון, עץ נחשב לידידותי לסביבה, נעים לעין ולמגע. אפילו בתור ערימה פשוטה המונחת בחצר, בולי עץ משווים למקום מראה רומנטי, כפרי ונינוח. לכן, אין פלא כי אנשים רבים אוהבים עבודות עץ כעיסוק להנאה האישית וכי חפצים העשויים עץ מוערכים פעמים רבות יותר מחפצים דומים העשויים ממגוון חומרים אחרים.

אילו מוצרים מתקבלים מתוך עבודות עץ

עבודות עץ הן מושג הכולל בתוכו עולם ומלואו. תוצאה של עבודות נגרות בקנה מידה גדול ניתן לראות בתחום של דקים, פרקטים, חיפוי קירות ומשטחים בעץ ועוד. למרות שהאופנה של יצירת רהיטי עץ מאסיביים שייכת לתחום העבר של עבודות נגרות, ישנם צרכנים המחפשים סגנון זה, הקרוי לפעמים ריהוט וינטאג' גם היום, ורהיטים עתיקים שיוצרו על ידי עבודות נגרות של מומחים בעלי שם הם מוצרים יקרים מאוד.

תוצרי עבודות עץ ניתן לראות גם בקנה מידה קטן יותר, כגון חפצי אמנות, פסלים ופסלונים וגם מוצרים שונים לעיצוב הפנים של חללים כגון אגרטלים, כיסויים לעציצים, פמוטים, חפצי אמנות ועוד. עבודות עץ ניתן לראות גם בתחום היומיומי, כאשר פונים לבעלי מקצוע בתחום לצורך הזמנה אישית של ריהוט ביתי, החל ממטבחים ועד לסלונים.

עבודות עץ – כיצד עוסקים בתחום

חובבי הנגרות למיניהם מתחלקים לאלו העוסקים בעיבוד עץ בקנה מידה המצריך כלים ידניים פשוטים, כגון סכינים מתאימות, משחזות, כלים לליטוש וציפוי בלק ועוד, לעומת כאלו העוסקים בבניית חפצים גדולים כגון ריהוט. עבור האחרונים נדרש בדרך כלל בית מלאכה, גם אם בסדר גודל ביתי, המכיל שולחן נגרים וכלי עבודה מאסיביים יותר לצורך ביצוע העבודה.

ארי קבלנים – המובילים בעבודות עץ

ארי קבלנים נחשבת לחברה המובילה בארץ בכל הנוגע לבניית גגות, דקים ופרגולות. עם ניסיון של למעלה מ 30 שנה, מקבלת החברה ביקורות חיוביות מאלפי לקוחות מרוצים ברחבי הארץ. אם ברצונכם להיעזר באנשי מקצוע אמינים, איכותיים ומקצועיים, ההחלטה היא קלה. יצירת קשר עם החברה אפשרית באמצעות אתר האינטרנט שלה, דרך פקס או על ידי ביקור באחד מסניפי החברה בארץ: סניף רמת גן, תל אביב, השרון וראשון-לציון.